Fale radiowe na brzuch i ciało – jak działają?

Fale radiowe na brzuch i ciało – jak działają?

Piękne, szczupłe i jędrne ciało to marzenie każdej kobiety. Jedną z przeszkód stojących na drodze do uzyskania upragnionej figury jest cellulit i obszary w których występują większe warstwy tłuszczu. Walka z nimi jest bardzo uciążliwa – od ćwiczeń do męczących diet. Niestety, nie zawsze jest to pomocne, a bywa nawet tak, że mimo szczupłej budowy ciała niektóre obszary wciąż nie prezentują się najlepiej. Jeśli borykasz się z takimi problemami, rozwiązaniem dla Ciebie będą zabiegi kosmetyczne, w tym terapie z wykorzystaniem fal radiowych na brzuch i ciało. To skuteczny sposób na poprawienie krążenia krwi i stymulację produkcji kolagenu, co sprawi, że Twoja skóra odzyska elastyczność i będzie dotleniona. Widocznymi efektami zabiegu są poprawa jędrności, napięcia oraz znaczny zanik tkanki tłuszczowej.

Terapia z falami radiowymi na każdą część ciała

Zabieg najczęściej wykonuje się na brzuchu i innych problematycznych częściach ciała. Okazuje się skuteczny w przypadku miejscowego występowania dużych ilości tłuszczu, których ciężko się pozbyć. Na zabieg wykorzystujący fale radiowe na brzuch i ciało decydują się kobiety po ciąży, jako opcję na odzyskanie dawnej figury. Wykorzystując promieniowanie elektromagnetyczne skutecznie zlikwidujesz wiotką, rozciągniętą skórę oraz rozstępy na brzuchu.

Zabieg okazuje się kluczowy także w przypadku pracy nad sylwetką po udanym odchudzaniu. Z jego pomocą luźne tkanki po odchudzaniu mają szansę nabrać zagęszczenia, dzięki czemu ciało zyska elastyczność. Występujące po terapii z falami radiowymi efekty oznacza wyraźną regenerację i odbudowę skóry, a także redukcję rozstępów. Ogromnym plusem technologii jest możliwość stosowania jej na całym ciele lub miejscowo w problematycznych obszarach.

Przebieg zabiegu z wykorzystaniem fal radiowych

Przed wykonaniem terapii przeprowadzany jest skrupulatny wywiad lekarski, który ma na celu wykluczenie przeciwwskazań. Pod żadnym pozorem nie możesz go wykonać w przypadku ciąży, chorób kardiologicznych, epilepsji oraz stanów zapalnych.

W sytuacji pozytywnej decyzji następuje część zabiegowa z wykorzystaniem specjalnej głowicy. Tkanki zostają poddane działaniu promieniowania elektromagnetycznego na poziomie fal radiowych, w następstwie czego podgrzewają się. Działanie fal radiowych na brzuch i ciało sprawia, że włókna kolagenowe kurczą się i napinają. Tym sposobem w intensywnie ogrzanych tkankach uruchamia się mechanizm tworzenia nowych włókien kolagenowych, które znacząco napinają skórę. Wytworzone ciepło sprawia, że poprawia się wewnętrzna cyrkulacja krążenia.

Fale radiowe sposobem na likwidację tkanki tłuszczowej

Wielką zaletą zabiegu jest czas jego trwania, który waha się od 20 do 60 minut, w zależności na jak wielu obszarach zdecydujesz się go wykonać. Widoczne rezultaty dostrzeżesz poddając się całej serii zabiegów, a skutki będą widoczne nawet do kilku miesięcy. Warto ponadto wspomnieć, że terapia jest nieinwazyjna i nie wymaga rekonwalescencji. Uzyskane po zabiegu z falami radiowymi efekty wpłyną na samoocenę i pozwolą cieszyć się zachwycającą figurą bez problemowych obszarów z tłuszczem.

Wytworzone w wyniku terapii nowe włókna kolagenu i elastyny zapewniają skórze napięcie. Sprawia to, że ciało staje się jędrne i gładkie, co jest bardzo pożądaną cechą. Podgrzanie komórek wpływa na zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej i zanikanie cellulitu, a także poprawianie gęstości luźnych miejsc.

Nowoczesne gabinety medycyny estetycznej oferują wiele rozwiązań, aby zadbać o ciało i poprawić swój wygląd. Jeśli mierzysz się z problemem obwisłej skóry lub otyłością, koniecznie skorzystaj z opcji zastosowania fal radiowych na brzuch i ciało. Dzięki technologii bezpiecznie poprawisz stan swojej skóry, w efekcie zyskując jędrność i gładkość. To łatwy sposób, aby sprawić, że nieestetyczne miejsca na Twoim ciele znikną, a Ty poczujesz się wartościowa i piękna.

Powrót na górę