Hiszpańska mucha – co to jest i jak działa?

Hiszpańska mucha – co to jest i jak działa?

Hiszpańska mucha to afrodyzjak w postaci kropel, który dostarcza niezapomnianych wrażeń i w mgnieniu oka zwiększa libido, rozwiązując przy tym problemy z erekcją i wzmagając ochotę na seks. Pozwala kochać się niemal przez całą noc, zwiększając przy tym ponad trzykrotnie poziom libida. Kluczowym składnikiem preparatu jest kantarydyna, którą pozyskuje się z chrząszcza, w momencie gdy owad czuje zagrożenie życia w otaczającym go środowisku. Odpowiada ona za wzmożenie funkcji seksualnych zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, poprzez stymulację układu moczowo – płciowego.

Co to jest hiszpańska mucha?

Współczesne preparaty coraz rzadziej jednak zawierają w swoim składzie kantarydynę, zastępując ją L – argininą, czyli aminokwasem białkowym, występującym w organizmie człowieka w sposób endogenny (produkowane wewnątrz ciała). Preparat ten odpowiada za jakość erekcji i zwiększenie płodności u mężczyzn. Najważniejsze jest tu jednak pobudzenie zakończeń nerwowych, które przebiegać może na dwa sposoby:

1) ułatwia osiągnąć stan pełnego podniecenia, poprzez ukrwienie narządów płciowych, dzięki czemu wspomaga osiągnąć wzwód mężczyznom i niweluje problem suchości pochwy u kobiet,

2) poprzez podrażnianie błon śluzowych, przyczynia się do obfitego nawilżenia miejsc intymnych i intensywniejszych doznań w trakcie penetracji.

Ponadto, eliksir gwarantuje niepohamowaną i długą erekcję, oraz zwiększenie wydajności seksualnej, która objawia się szybkimi i intensywnymi ruchami posuwistymi między kochankami – bez względu na wybraną pozycję. Pozwala na całkowitą i dogłębną penetrację, której zwieńczeniem są mocne i intensywne orgazmy.

Zasady działania specyfiku

To, w jaki sposób działa ten seks eliksir premium, zależy przede wszystkim od składu konkretnego produktu. Łącząc się z receptorami enzymu, pobudza on niemal w 20 minut wytwarzanie substancji cGMP, która odpowiada za wypełnienie ciał jamistych prącia krwią. W ten sposób otrzymujemy sztywny i gotowy do stosunku penis, który na pełnych obrotach przetrwa całą noc! Hiszpańska mucha jest niezwykle potrzebna w momencie, gdy staramy się o dziecko, gdyż obecna w składzie L – arginina zwiększa ruchliwość plemników i podwaja ich ilość, ułatwiając dzięki temu proces zapłodnienia. 

Niektóre wersje eliksiru mają w swym składzie także dzięgiel chiński, który dedykowany jest w szczególności kobietom, gdyż wzmaga u nich popęd seksualny i pomaga walczyć ze zbliżającą się menopauzą i awersją do seksu. Stanowi też ukojenie dla systemu nerwowego każdej z pań i łagodzi objawy związane z napięciem przedmiesiączkowym. 

Jak działa hiszpańska mucha?

Eliksir ten działa już w 30 minut od użycia, a jego dawkowanie zależne jest od wersji, którą posiadamy. Najczęściej wystarczy przyjąć doustnie jedynie 8 kropel, by móc kochać się bez ograniczeń! Najprostszym sposobem jest po prostu dolać afrodyzjak do spożywanego napoju bądź drinka (można łączyć z alkoholem), z wyłączeniem napojów gorących i soków z cytrusów, gdyż te powodują utratę jego właściwości. Po zażyciu preparatu, należy w pełnym rozluźnieniu odczekać, aż zawarte w nim składniki zaczną działać. Pierwsze efekty ujrzymy już około 15 minut po spożyciu minimalnej dawki. Wtedy najdzie nas niepohamowana ochota na zbliżenie, a rosnący i coraz bardziej ukrwiony penis da znać, że nadszedł czas, aby ściągnąć z niego zbędne odzienie.

Skutki uboczne i niepożądane działanie

Afrodyzjak ten, jak każdy dostępny na rynku suplement niesie ze sobą ryzyko przedawkowania i wystąpienia nieprzyjemnych skutków ubocznych. Należy mieć na uwadze, aby nie przesadzić jednorazowo z jej zażyciem, gdyż zamiast błogich doznań otrzymamy chwilową gorączkę, kłopoty z oddawaniem moczu, pogorszenie się stanu zdrowia i zły nastrój, oraz problemy z zaśnięciem. Śmiertelną dawką jest przyjęcie około 30 miligramów tej substancji za jednym razem, dlatego producenci uczulają, aby zażyć jedynie minimalną ilość, umożliwiającą wielogodzinne igraszki.

Gdzie kupić eliksir?

Hiszpańską muchę możemy zakupić w każdym sklepie stacjonarnym zajmującym się sprzedażą akcesoriów i gadżetów erotycznych, a także w wybranych aptekach i drogeriach. Jeśli krępuje nas wizyta w takim punkcie, możemy bez obaw zamówić eliksir przez Internet, przy pomocy platform handlowych (np. Allegro), bądź przy użyciu konkretnych stron, zajmujących się dystrybucją ów produktów. Szybkim i dyskretnym sposobem będzie zakup sex elixiru premium hiszpańska mucha w swiat-doznan.pl, czyli sex – shopie online zajmującym się profesjonalną i ekspresową sprzedażą produktów z branży erotycznej.

Powrót na górę