JESTEŚMY PUNKTEM STYKU MIĘDZY MARKĄ, A LUDŹMI TAKIMI JAK MY. WIEMY, CO NAS MOTYWUJE I CO SPRAWIA, ŻE CHCEMY TWORZYĆ, KOMENTOWAĆ, DZIELIĆ SIĘ I WSPIERAĆ.

Poznaj nasz zespół

LUDZIE 

Bartosz Filip Malinowski
BARTOSZ FILIP MALINOWSKI

CEO & Founder

Pasjonat „crowdingu”, autor pierwszego polskiego podręcznika crowdfundingu. W CROWDthinks zajmuje się strategią, rozwojem marki i zarządzaniem projektami. Praktyczne umiejętności w “crowdingu” zdobywał współpracując z organizatorami kampanii crowdfundingowych oraz pracując przy projektach crowdsourcingowych. Współtwórca WE the CROWD.

Gosia Sołtysiak
GOSIA SOŁTYSIAK

Graphic Design & Reaserch

Zafascynowana trendem Sharing Economy, studentka Marketingu na Wydziale Zarządzania UŁ. W CROWDthinks odpowiada za stronę wizualną, research i analizę rynku. Angażuje Tłum 2.0 poprzez dostarczanie mu wartościowych treści.

Marcin Giełzak
MARCIN GIEŁZAK

Advisor

W CROWDthinks zajmuje się doradztwem i wsparciem merytorycznym przy projektach. Współtwórca think-tanku WE the CROWD oraz dwóch startupów – ShareHire i CROWDhero. Autor wielu publikacji dotyczących angażowania Tłumu 2.0, współtwórca podręcznika “Crowdfunding. Zrealizuj swój pomysł ze wsparciem cyfrowego Tłumu”.

Mateusz Czyżykowski
MATEUSZ CZYŻYKOWSKI

Legal

W CROWDthinks opiekuje się aspektami prawnymi kampanii CROWDingowych. Zawodowo zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorców, w szczególności w zakresie prawa korporacyjnego i gospodarczego, co robi jako współpracownik wiodącej łódzkiej kancelarii adwokackiej.